Yıl:2 Dönem:2 Sayı:2/14

       

     
  40İKİNDİ'DEN...


merhabalık II

Merhaba,

Okurumuz, yazarımız, yalan dünyadan bezenimiz, sörf yaparken uğrayıp geçenimiz...

Merhaba, merhaba, merhaba...

*

Yeni dönemin ikinci sayısını size sunmuş olmak, yorgunluğumuzu bize unutturuyor. Sözümüzü, kavilleştiğimiz yer ve saatte tutuyor olmaktan mes'uduz.

*

Bazı okurlarımızdan ulaşan haberler, yeni dönemin içerik ve zihniyeti konusunda kendimizi henüz tam olarak tanıtamadığımız düşüncesini uyandırıyor bizde. Önceden elektronik ortamda yayınlanan bir edebiyat dergisi olarak yürütüyorduk faaliyetimizi. Bugün ise (bir portal için uzunca sayılabilecek bir periyodla çıkıyor olsak da) edebiyat-sinema-müzik-kitap ekseninde çok daha zenginleşmiş içeriğiyle bir portal hizmeti vermek gayretindeyiz. Geçmişe göre yayın kadrosunun hiyerarşisinden (genel yayın yönetmeni-görsel yönetmen-editörler-teknik ekip ), yazar kadrosunun zenginliğine, içeriğin yoğunlaşmasından, başka hiçbir yerde rastlayamayacağınız/okuyamayacağınız konu ve konuklara kadar pek çok yeniliği içeriyor, 40ikindi.

*

Gelişme ve değişme iyiye, güzele doğru ise sürekli kılınmalı düşüncesiyle hareket ediyor, her türlü katkı ile bu kafilede sizlerin de yer almasını bütün samimiyetimizle diliyoruz.

Gelin hep birlikte teknolojinin soğukluğuna, yabanıllığına rağmen sağladığı iletişim ve paylaşım kolaylığına, alaşağı ettiği bilgi bürokrasisinin hantallığını aştığımıza işaret olacak iyi ve güzel işler yaparak birbirimize destek olalım.

*

Yeni bir sayıda buluşana dek hoş ve esen kalın.

Son sözümüz de geç bir kutlama, Ramazan için; erken bir kutlama Bayram için olsun. Ramazanınız da, Bayramınız da mübarek olsun!

E-mail: 40ikindi@40ikindi.com
 

Geri AnasayfaANASAYFA | KÜNYE | EDEBİYAT | SİNEMA | MÜZİK | KİTAP | ARŞİV