1 AĞUSTOS 2001
Sevgili Kırkikindi okurları;

Adres Çubuğu sayfamızda her ay, nitelikli, kaliteli ve genellikle Türkçe içerikli siteleri sizlere tanıtmaya çalışacağız.

Siz de tanıtılmasını istediğiniz site adreslerini bize gönderebilirsiniz. 

E-mail adresimiz: 40ikindi@40ikindi.com


www.yenisayfa.com

TASARIM:
İÇERİK:
ERİŞİM:

YENİ BİR SAYFA...

Bu ay size tanıtacağımız site: "Yenisayfa.com".

Yenisayfa.com, internetteki sanal kitabevlerinden biri. Veritabanında yer alan binlerce kitaba bir tıklama sonucu ulaşabiliyorsunuz. İstediğiniz kitap hakkında bilgi sahibi olabiliyor ve beğendiğiniz bir kitabı sipariş verebiliyorsunuz.

Yenisayfa.com, "kitap" konusunda oldukça yoğun ve kapsamlı bir içerik sunuyor ziyaretçilerine. "En çok satanlar", "en son çıkanlar", "kitap eleştirileri", "haftanın kitabı", "gündemdeki konu", "gündemdeki kitap", "haftanın yayınevi", "ne okuyorlar?", "ne yazıyorlar?" gibi başlıklar ilk planda göze çarpan bölümler arasında...

"Edebiyat okulu" bölümünde, "yazınsal türler", "nasıl yazar oldular?" gibi başlıklarla yeni yazmaya başlayanlara aydınlatıcı bilgiler veriliyor.

Yenisayfa.com, internet kitapçılığının yanısıra diğer kültür-sanat alanlarına da kayıtsız kalmıyor. Sinema, müzik, tiyatro alanında yazılar, köşe yazıları, okuyuculardan gelen yazılar, Yenisayfa.com'u internet ortamının vazgeçilmez kültür-sanat içerikli sitelerinden biri yapmaya yetip de artıyor bile.

Yenisayfa.com'un tasarımı da oldukça başarılı. Sunulan yoğun içeriğe rağmen sitede kaybolmuyor ve ulaşmak istediğiniz bölüme rahatça ulaşabiliyorsunuz. Site, hızlı güncellemesiyle de dikkat çekiyor. İnternetteki sitelerin pek çoğunun açmazı olan "güncelleme" problemiyle Yenisayfa'da karşılaşmıyorsunuz.

Eğer "kültür-sanat"a meraklıysanız ve internette bu tür bir site arıyorsanız işte size adres: "Yenisayfa.com".


EXTRA
www.porttakal.com --> Renkli bir portal...
www.antoloji.com --> Şiir dostlarına...
www.ideefixe.com --> Sanal kitapçı...
www.sinek.com --> Mizah meraklıları için...
www.medyatava.net --> "Medyada neler oluyor?" diyorsanız...


Ana Sayfa l Editör'den l Künye l Kültür-Sanat l Netleşi l Oyun l Arşiv l E-Mail